Český pohár

Český OR pohár 2020

Výsledky závodů ČP pro sezónu 2020:

Pořadí

Jméno

oddíl

rok nar.

České Petrovice

České Petrovice

Štítná nad Vláří - Popov

Štítná nad Vláří - Popov

Štítná nad Vláří - Popov

Předklášteří

Předklášteří

Předklášteří

Předklášteří

Brestová

Brestová

Štítná nad Vláří - Popov

Štítná nad Vláří - Popov

Štítná nad Vláří - Popov

Předklášteří

Předklášteří

Předklášteří

ČP body

       

2020-06-20

2020-06-21

2020-07-04

2020-07-04

2020-07-05

2020-08-01

2020-08-01

2020-08-01

2020-08-02

2020-08-22

2020-08-23

2020-09-04

2020-09-04

2020-09-05

2020-09-26

2020-09-26

2020-09-27

 
        GS/SL SL GS SG SL GS SG Gymkana SL GS SL GS SG SL GS SG SL  
T A L E N T I                                        
1 Trnková Thea TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 2011 16 10 50 35 25 50 DNS DSQ 35 35 25 25 35 25 35 35 35 471
2 Gajdůšek Matěj Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2009 35 25 20 25 35 35 DNS 16 50 DNS DNS 16 20 16 25 25 25 343
3 Korienková Kristína Slovensko 2009 DNS DNS 25 50 50 DNS DNS DNS DNS 50 50 35 16 50 DNS DNS DNS 326
4 Bojanovský Radek Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2010 50 50 35 16 DSQ DSQ DNS 12 16 20 12 10 10 5 10 8 8 262
5 Smetana Matěj   2009 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 50 25 20 50 50 50 245
6 Špaček Radim Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2011 25 35 DNS 20 20 20 DNS 12 20 10 16 6 5 8 12 10 16 235
7 Machánek Tadeáš TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 2012 10 8 16 12 12 25 DNS 16 25 16 20 7 8 10 20 16 10 231
8 Lepejová Lívia SVK 2009 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 25 35 20 50 35 DNS DNS DNS 165
9 Kalandra Dušan Individuální člen 2009 7 7 DNS DNS 10 16 DNS DNS 12 DNS DNS 12 6 7 16 20 20 133
10 Wojtyla Marian Ski Mosty 2011 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 12 DNS 8 12 12 DNS DNS 12 56
11 Šebek Filip Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2011 20 20                               40
12 Vítek Matěj Slovensko 2013 12 16                               28
13 Hrnčiar Maxim Slovensko 2013 8 12                               20
14 Bočková Anna   2013 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 5 7 6 DNS DNS DNS 18
x Čabla Lukáš Nordika Ski Zlín, z.s 2012 DNS DNS DNS DNS DNS                         0
x Čablová Tereza Nordika Ski Zlín, z.s 2006 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
                                           
U  10  D Í V K Y - Přípravka                                         
1 Volentierová Timea Slovensko 2011 50 50 50 50 50 50 DNS 50 DSQ DNS DNS 50 50 50 DNS DNS DNS 500
2 Knorová Adéla JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2011 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DSQ DSQ DNS DNS DNS DNS DNS 50 50 DSQ 100
x Schuster Sofia Slovensko 2010 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
                                           
U  10  CH L A P C I  - Přípravka                                        
1 Šebek Filip Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2011     20 50 DNS 35 DNS 35 35 25 25 25 35 25 50 50 50 460
2 Vítek Matěj Slovensko 2013     25 20 50 50 DNS 50 50 35 50 35 20 50 DNS DNS DNS 435
3 Hrnčiar Maxim Slovensko 2013     35 35 35 20 DNS 25 DSQ DNS 35 DSQ 50 35 DNS DNS DNS 270
4 Borák Adam Spolek Grasski Štítná 2011 DNS DNS 50 25 25 DNS DNS DNS DNS 50 20 50 25 DNS DNS DNS DNS 245
5 Čabla Lukáš Nordika Ski Zlín, z.s 2012           25 DNS 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 45
                                           
U  12  D Í V K Y  - Předžačky                                        
1 Bláhová Tereza Orlický ski team z.s. 2009 50 50 50 50 50 50 DNS 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 800
2 Suchá Karolína  SKI Řetězárna 2010 35 35 35 25 25 35 DNS 20 DSQ 25 35 35 16 20 35 35 35 446
3 Dobrovská Eliška  Orlický ski team z.s. 2010 16 25 25 DSQ 35 20 DNS 35 DSQ 35 25 25 35 35 25 20 25 381
4 Jebavá Nikol Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. 2010 12 20 16 20 20 25 DNS 16 25 16 16 16 20 16 20 25 20 303
5 Bošková Alžbeta Slovensko 2009 20 16 20 35 16 16 DNS 25 35 20 20 20 25 25 DNS DNS DNS 293
6 Bohanská Vanesa Ski Team Liberec 2010 25 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 25
                                           
U  12  CH L A P C I - Předžáci                                        
1 Liška Šimon  Spolek Grasski Štítná 2009 25 50 50 35 50 35 DNS 50 50 50 50 25 25 50 25 25 50 645
2 Pešl Jan  Nordika Ski Zlín, z.s 2009 50 25 35 50 25 50 DNS 50 35 DSQ 20 50 50 35 35 50 DSQ 560
3 Štěpánek Matyáš Lyžařský klub Zlín 2010 35 35 DNS DNS DNS 25 DNS 25 DNS 35 35 35 35 25 50 35 DSQ 370
4 Šulík Tobiáš  Spolek Grasski Štítná 2009 20 20 25 25 35 20 DNS 20 25 25 25 16 20 20 16 16 35 363
5 Mikulička Matyáš Spolek Grasski Štítná 2010 DSQ DSQ 20 20 20 16 DNS DSQ 20 20 16 20 16 DSQ 20 20 25 233
                                           
U  14  D Í V K Y - Mladší žákyně                                        
1 Jebavá Ella  Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. 2007 50 50 50 50 50 50 DNS 35 DSQ 50 DSQ 50 50 50 50 35 35 655
2 Knorová Lenka  JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2007 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 50 50 DNS DNS DNS DNS DNS 35 50 50 235
3 Rohárová Zuzana Slovensko 2007 35 DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 35 50 DNS DNS DSQ DNS DNS DNS 120
                                           
U  14  CH L A P C I - Mladší žáci                                        
1 Polanský Robin  Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. 2008 50 25 20 50 50 35 DNS 50 50 35 50 20 35 20 25 35 DSQ 550
2 Havlíček Jiří SKI Řetězárna 2007 25 35 35 25 35 20 DNS 35 35 50 20 35 20 50 20 25 20 485
3 Jelínek Josef JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2007 16 50 50 35 20 50 DNS 20 DSQ 20 DSQ 50 50 25 35 10 35 466
4 Trnka Filip TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 2007 35 DSQ 25 20 25 25 DNS 12 25 25 35 25 25 35 16 20 DSQ 348
5 Knor Václav JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2007 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 50 50 50 150
6 Viskupič Juraj SKI Řetězárna 2008 20 DSQ DNS DNS DNS 12 DNS 25 20 DNS DNS DNS DNS DNS 10 16 25 128
7 Černický Matěj  Orlický ski team z.s. 2008 10 10 DNS DNS DNS 16 DNS 16 16 12 25 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 105
8 Nitka Adam Slovensko 2008 12 DSQ 16 16 DNS DNS DNS DNS DNS 16 DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS 60
                                           
U  16  D Í V K Y  - Starší žákyně                                        
1 Koryntová Aneta  OK Ski Pardubice, z.s. 2006 50 50 50 50 50 50 DNS 50 DNF 50 50 DNF 50 16 50 35 DSQ 601
2 Stloukalová Sára JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2005 DNF 35 DNF 35 35 35 DNS 10 50 35 35 50 35 DSQ 35 50 DSQ 440
3 Ježová Anna  Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2006 25 20 25 12 25 20 DNS 35 16 25 20 35 16 35 25 16 35 385
4 Suchá Tatiana  Slovensko 2006 35 25 35 25 20 12 DNS 25 35 12 25 25 25 50 DNS DNS DNS 349
5 Zatloukalová Kateřina Lyžařský klub Olomouc 2006 10 8 16 10 10 16 DNS 20 20 20 16 DSQ 20 20 20 25 DSQ 231
6 Pánková Sára FreeSki Academy Brno z.s. 2006 16 12 20 DNF 12 25 DNS 16 12 16 DSQ DNS DNS DNS 16 20 50 215
7 Gavalierová Sára  Slovensko 2006 20 16 10 20 16 10 DNS 8 25 DSQ DSQ DSQ 12 25 DNS DNS DNS 162
8 Kutínová Lucie SK ZDARSKI, z.s. 2005 12 10 8 16 8 DSQ DNS 12 DSQ DSQ DSQ 20 10 16 12 12 DSQ 136
9 Slováčková Aneta FreeSki Academy Brno z.s. 2006 DSQ DSQ 7 7 6 DNS DNS 7 DNF 8 12 12 8 DSQ DSQ 10 25 102
10 Peškarová Tereza  TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 2005 DNS DNS 12 8 DNS DNS DNS DNS DNS 10 DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS 30
11 Macků Michaela Slovensko 2005 DSQ DNF DNF DSQ 7 DNS DNS DNS DNS DSQ DSQ 16 DSQ DSQ DNS DNS DNS 23
                                           
U  16  CH L A P C I - Starší žáci                                        
1 Bláha Daniel Orlický ski team z.s. 2006 50 50 50 50 50 50 DNS 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 800
2 Garaj Timotej SVK 2006 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 35 35 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 70
                                           
J U N I O R K Y                                         
1 Veselá Alena Lyžařský klub Olomouc 2002 35 50 16 25 20 35 25 DNS 50 50 50 35 50 50 16 35 25 322
2 Rašovská Karolína TJ Sokol Předklášteří 1999 50 16 50 35 50 50 35 DNS 35 DSQ DSQ DNS DNS DNS 50 50 DSQ 301
3 Fričová Nikola Slovensko 2001 20 35 35 20 DSQ 25 50 DNS 25 35 20 50 35 35 25 20 50 260
4 Abrahamová Šárka TJ Slovan Moravská Třebová 2002 25 20 20 50 DNF DNS DNS DNS DNS DSQ 35 25 DSQ 16 20 25 35 230
5 Rejchrtová Eliška Orlický ski team z.s. 2004 16 25 25 16 35 DNS DNS DNS DNS DSQ 25 DNS DNS DNS 35 16 DSQ 193
6 Drahovská Vanesa Slovensko 2003 12 12 12 12 25 DNS DNS DNS DNS DSQ DSQ 20 DSQ 25 DNS DNS DNS 73
7 Bílá Martina TJ Sokol Předklášteří 2002 8 DNS 10 10 DSQ 20 20 DNS DSQ DNS DNS 16 25 20 10 10 DSQ 48
8 Černická Anna Orlický Ski Team 2004 10 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 36
10 Slováčková Tereza FreeSki Academy Brno z.s. 2004 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 12 8 DNS 20 28
11 Macejková Soňa Slovensko 2004 7 8 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DSQ DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS 15
x Bělehrádková Lea SK klub Junior Brno  2002 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
                                           
J U N I O Ř I                                          
1 Barták Martin Ski klub České Petrovice 2000 50 35 50 50 50 50 50 DNS DSQ 50 35 50 50 50 50 50 50 470
2 Borák Jan SK 4Ski Ostrava 2002 DNS 50 35 20 DSQ DNS DNS DNS DNS DSQ 50 35 35 35 35 35 DSQ 225
3 Machů Filip Grasski Štítná 2000 16 8 20 16 35 25 35 DNS DNS 25 25 16 25 20 20 10 35 210
4 Mačát Václav TJ Slovan Moravská Třebová 1999 35 25 25 35 16 20 25 DNS DSQ DNS DNS DNS DNS DNS 10 25 25 196
5 Černický Jakub OK Ski Pardubice, z.s. 2004 20 12 DNF 10 25 35 20 DNS 50 20 20 20 16 12 DSQ 7 20 134
6 Ivánek Pavel Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2003 8 7 10 7 DSQ 16 10 DNS 25 35 16 25 20 16 DSQ 8 16 107
7 Kašický Jan TJ Slovan Moravská Třebová 2002 7 5 12 8 20 12 16 DNS 35 16 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 80
8 Zítka Jakub SK Nové Město na Mor. 2002 10 10 16 12 DNF DNS DNS DNS DNS DSQ 10 12 10 DSQ DNS DNS DNS 58
9 Jánoška Alex Slovensko 2002 12 16 DSQ 25 DNS DNS DNS DNS DNS DSQ DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS 53
10 Masár Adam Slovensko 2000 25 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DSQ 12 25 DNS DNS DNS 45
11 Ševčík Jakub Ski klub České Petrovice 1999 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 25 20 DSQ 45
12 Havlík Alexandr Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 2003 DNF DNF 8 5 DNF 8 8 DNS DSQ DNS DNS 10 8 DSQ 8 6 12 39
13 Knor Aleš JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 2004 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 16 16 DNS 32
14 Jarůšek Tomáš  TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 2003 DSQ 6 DSQ 6 DSQ 10 12 DNS DSQ 12 DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DSQ 24
15 Pintér Samuel Slovensko 2002 DSQ DSQ 7 4 DSQ DNS DNS DNS DNS 8 DSQ 8 10 DSQ DNS DNS DNS 19
16 Sanitrár Ján Slovensko 2001 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 10 DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS 10
x Krejčí Vojtěch TJ Slovan Moravská Třebová 2002 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
                                           
Ž E N Y                                        
1 Kettnerová Adéla OK Ski Pardubice, z.s. 1996 50 50 50 50 50 50 50 DNS 50 50 50 50 50 35 50 50 DSQ 450
2 Mlejnková Petra Meteor Brno 1988 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DSQ 35 DNS 35 50 35 35 50 155
3 Gergelyová Nikola Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 1997 25 25 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 35 DSQ 35 25 DNS 25 25 DNS 135
4 Ivánková Petra Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 1993 35 35 DSQ DNS DSQ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 70
x Dudíková Dominika SKI Team Vaňkův Kopec 1996 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
                                           
M U Ž I                                        
1 Soltík Martin TJ Sokol Předklášteří 1991 50 50 50 35 35 50 50 DNS DSQ DSQ 35 DNS DNS DNS 35 35 35 360
2 Hromádko Adam HB SKI TEAM z.s. 1995 35 25 DSQ 25 50 35 35 DNS DSQ 50 50 50 35 DSQ 25 20 50 330
3 Máca Martin TJ Sokol Předklášteří 1990 25 35 35 20 25 DNS DNS DNS 50 35 25 DNS DNS DNS 50 25 25 300
4 Němec Jan JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 1976 DNS DNS DNS 50 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 50 DNS DNS 50 DNS 100
x Gardavský Jan SKI klub Opava 1989 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
x Kolouch Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1991 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
x Ohrádka Lukáš  Slovensko 1984 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
x Štěpánek Martin Individuální člen 1982 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0

Český OR pohár 2019

Výsledky závodů ČP pro sezónu 2019: